פיזיותרפיה אינטגרטיבית

הגוף הינו האמצעי הראשון דרכו התוודענו לעולם. עוד לפני המודעות שלנו לעצמנו כבר הבחנו בסוגי מגע ותחושות שונות, האם קר לנו או חם לנו, האם אנו רעבים או צמאים, האם היד האוחזת בנו כעוסה וחסרת סבלנות או עדינה ומלטפת.
את המסרים הללו חווינו באופן ישיר ללא הבנה שכלית דרך הגוף ואלו השפיעו על תגובותינו- כיווץ או שחרור, צחוק או בכי, כעס או שלווה.
מאז התבגרנו, למדנו לדבר, לשתוק, לבטא את רגשותינו או לא לבטא אותם, עם או בלי בחירה, אבל גופנו- הוא נשאר אמיתי, לעולם אינו משקר.
כשאנו חשים כאב, עומד מאחוריו רגש שלא ביטאנו, אי נוחות שלא רצינו להודות בה או להתמודד איתה, לעיתים אנו מודעים לכך ולעיתים לא, אך אם אנו בוחרים להקשיב למסרים של הגוף, נוכל לבחור אם להביע את עצמנו ולחוות את כאבינו הפנימיים או לתת לגוף להמשיך ולבטא את הכאב בעצמו.
בטיפול מסוג זה אנו מבינים שהגוף מדבר במקומנו ואנו מקשיבים לו, מבינים שהוא רוצה בטובתנו ומבקש שנתחבר לרצונות העמוקים והאמיתיים שלנו, שנפסיק לחיות 'בשביל'- להרוויח, למצוא-חן, לרצות אחרים או סתם כי ככה התרגלנו ונתחיל לחיות בשמחה פנימית שתביא אותנו למלא את הייעוד המיוחד שלנו בעולם הזה.
כח המחשבה (ובאנגלית ה-mind) אומר לנו 'צריך' אבל הגוף אומר-'רוצה' וכאשר אנו חיים לאורך זמן בלי ליצור הרמוניה בין השניים, עלולה להתפתח מחלה או כאב פיזי ממש.
הטיפול משלב בתוכו שיחה ומגע ונבנה באופן ייחודי עבור כל מטופלת במקום הפיזי והרגשי בו היא נמצאת.
 
טלפון: עמית: 050-5818331 | חגית: 050-5749586   |   דוא"ל: melugma@gmail.com  |  כתובת:  רחוב חיים ויטל 18, גבעת שאול, ירושלים. 
FacebookGoogle+TwitterYoutube