סיפורי לקוח

בקיץ האחרון חיתנתי את הבת הקטנה שלי. כשרקדתי בחתונה התחלתי להרגיש את הירך שלי, אבל כמובן שתוך כדי החתונה לא התייחסתי לזה. בלילה, בדרך הביתה, היה לי כבר קשה לנהוג, ובבוקר ממש צלעתי. פניתי לקופת חולים באזור מגוריי (באר שבע) ושלחו אותי לצילום. אמרו לי שהסחוס שלי נשחק וכדאי להשתמש במקל הליכה, כדי להוריד עומס מהרגל. התחלתי ללכת עם מקל (למרות שאני עוד לא בן 70 !!), וקרובי משפחה המליצו לי לפנות לעמית. דחיתי את זה שוב ושוב כי ידעתי שיהיה לי קשה לנסוע לירושלים להרבה טיפולים. לבסוף התקשרתי לעמית, והוא הציע לאבחן אותי דרך מצלמת אינטרנט. היה לי קשה להאמין שיצא מזה משהו, אבל נתתי לזה צ'אנס. עמית ביקש ממני לבצע הרבה תנועות ושאל הרבה שאלות תוך כדי הבדיקה. לבסוף הוא הדגים לי איך לבצע תנועה מוזרה במפרק הירך וביקש שאצור קשר אחרי שבועיים. לאחר שבועיים לא הייתי זקוק למקל והכאבים נעלמו כלא היו. מדהים שניתן לאבחן ולטפל בעזרת הטכנולוגיה של היום גם מבלי להגיע פיזית למרפאה!

מ.ר. באר שבע, ארץ ישראל

אני עובדת כצלמת עיתונות ולפני כמה חודשים הופיעו כאבים בלתי נסבלים בברך ימין. הדבר הגביל אותי מאוד בעבודתי עד שנאלצתי להעסיק עוזר שיבצע עבורי פעולות שונות הקשורות לציוד הצילום.

שמעתי על עמית ממשפחתי המורחבת, אך משום שאני גרה בצפון הארץ התעכבתי עם קביעת התור. בינתיים המצב החמיר וקיבלתי מספר זריקות לברך שלא הועילו.

פיניתי זמן וקבעתי תור לעמית. לאחר בדיקת הברך עמית טען שאינו מוצא דבר, וכנראה שמקור הבעיה בגב התחתון. הדבר נשמע לי מוזר מאוד. הברך עצמה כאבה והייתה נפוחה ואת הגב כלל לא הרגשתי.

עמית הצליח לשכנע אותי לנסות תרגילי גב אינטנסיביים, ובאמת כעבור יומיים חל שיפור דרמטי בברך, ולאחר כ 10 ימים חזרתי לתפקוד מלא.

א.ג. צפון, ארץ ישראל

סבלתי במשך כמה חודשים מכאבים עזים בברך ימין. הכאב הלך והחמיר והברך התנפחה. אני גר בירושלים ועובד בהיי טק בהרצליה, ובגלל הכאבים לא הייתי מסוגל לנהוג, וגם לא להגיע לתחנה מרכזית בירושלים. הרגשתי שאין לי ברירה, אלא לעבור ניתוח ארתרוסקופיה בברך, וקבעתי תור אצל מנתח.

בינתיים, אחד מהבנים שלי שמכיר את עמית, הציע שאלך להיבדק אצלו. "מה יש לך להפסיד"? הוא שאל.

עמית בדק אותי ביסודיות והמליץ על תרגיל אחד בלבד שעלי לבצע כל שעתיים במשך היום, לתקופה של כשלושה חודשים. לאחר שבועיים ההקלה היתה משמעותית וביטלתי את הניתוח. כעבור חודשיים נוספים כבר שכחתי שהייתה לי בעיה.

מ.ש. ירושלים, ארץ ישראל

אני בן 45, ובמשך כ 10 שנים סבלתי מכאב מציק במרפק ימין. הייתי מסוגל לתפקד אך הכאב תמיד היה שם ואף חלה החמרה הדרגתית. לאחר סדרת בדיקות וצילומים, הרופאים הציעו לי לקחת כדורים נוגדי דלקת שאמנם הפחיתו את הכאב, אך גרמו לי לבעיות עיכול. כאשר הפסקתי ליטול אותם, הכאבים חזרו.

בעקבות המלצה של חבר, פניתי לטיפול אצל עמית. לאחר בדיקה מקיפה, עמית אמר לי שהבעיה נובעת מהעצב היוצא מהצוואר אל המרפק, כנראה בעקבות חבלה ישנה שהייתה. הוא המליץ לי לבצע מתיחות מדוייקות של העצב מספר פעמים ביום. לאחר כמה שבועות הכאבים נעלמו לחלוטין.

א.ק. ארץ ישראל