השאלות שלכם

שאלות נפוצות שלקוחות שלחו אלינו

ישנן שיטות טיפול רבות ומגוונות הן בעולם הרפואה הקונבנציונאלי והן בעולם הרפואה המשלימה אך בכולן קיימת התפיסה שהמטפל 'ירפא אותי', 'יעביר לי את הכאב'. אני מאמינים ביכולת שלך!
בטיפול אני מביא את המטופלים שלני להבנת הבעיה ומדריכים אותם כיצד לטפל בעצמם תוך ליווי צמוד, עד לתחושתם כי הם מוכנים לצאת לדרך.
מטרתי הינה לייצר תלות מינימלית בגורמים חיצוניים, כולל בנו, ולהעביר את כח הריפוי לכל אחד ואחת ממטופלי.

מי שבחר להגיע לטיפול אצלי מגיע עם רצון להרפא ונכונות לעבודה אישית. מילוי מדוייק אחר ההדרכות הניתנות על ידי הוא תנאי הכרחי להצלחת הטיפול.

אני מאמין ברצון של המטופל להתרפא מהר ככל האפשר, ובנכונות שלו ליישם את ההמלצות על הצד הטוב ביותר. באופן הזה כמות הטיפולים הדרושה מצטמצמת למינימום ההכרחי. בשום מצב לא קובעים סדרת טיפולים מראש, וכל טיפול עומד בפני עצמו

הטיפול מיועד לכל סוגי הבעיות האורטופדיות; פריצות דיסק, שחיקות סחוס, דלקות גידים, דורבן ונקעים חוזרים.

הטיפול מתחיל בראיון מקיף בו המטופל מציג את הבעיה ומה עבר עליו מאז שהופיעה ועד היום, ההתמקדות היא בסמפטומים ובאיך מתבטאת הבעיה בתפקוד היומיומי. לאחר מכן המטפל עורך בדיקה פיזיקלית יסודית עד למציאת שורש הבעיה.
ובהתאם לכך בונה תכנית טיפול מדוייקת עבור המטופל אשר, כאמור, יבצע באופן עקבי את ההדרכה אותה יקבל.

תשובה – מטבע הדברים, הטיפול בכאבים כרוניים מורכב יותר. הגישה בטיפול מבוססת על המודל הביופסיכוסוציאלי (biopsychosocial model) תוך התייחסות למרכיב הפיזי-מכאני של הבעיה אך גם ברמת הקוגניציה והנפש. (mind and soul). על מנת להבריא ממצבים כרוניים יש לשפר את תפקוד כל המרכיבים הללו וזה חלק חשוב מהעבודה שלנו כאן בקליניקה.

אני מדבר אנגלית ועברית.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות